Nowy system forum pozwala na dotarcie jeszcze dalej.
Nasze tematy, porady są wysoko w topach.
Wysokie pozycje powodują większe zainteresowanie.
Ja wolę prześcieradła frotte z gumką – są troszkę grubsze, cieplejsze, porządne na zimę. Latem może troszkę za ciepłe, lecz zimą super sprawa. Jersey z kolei jest niezwyklej przewiewny, więc używam go w cieplejszych miesiącach. Pożądane byłoby mieć oba rodzaje w domu.
Ktoś wspominał o prześcieradłach – używam frotte z gumką 160x200 i powiem Wam, że to najlepszy wynalazek. Nic się nie zwija, nie przesuwa i jest miękkie. Na zimę idealne, bo jest ciepłe i przyjemne.
Ja też zawsze zamawiam przez internet. Ostatnio kupiłem komplet pościeli satynowej 200x220 i jestem zachwycony. W dotyku miękka, po praniu wygląda jak nowa, a kolory nie blakną. Jedynie trzeba uważać, żeby nie prać jej w zbyt wysokiej temperaturze.